Letasaviobiletes.lv ir tūrisma aģentūras Kolumbs interneta veikals, kas piedāvā lidojumus, viesnīcas un apdrošināšanu visā pasaulē. 2010.gada jūnijā, sadarbībā ar vadošo informācijas tehnoloģiju nodrošinātāju tūrisma nozarē Amadeus Latvija tika ieviesta jauna Letasaviobiletes.lv on-line rezervēšanas sistēmas versija.
Tūrisma aģentūras Kolumbs direktore Kitija Reinfelde norāda, ka jaunā sistēma, kas ir ērti lietojama, pateicoties viegli saprotamajam rezervēšanas procesam, ļāvusi palielināt Letasaviobiletes.lv apgrozījumu par 41% un tirgus daļu par gandrīz 4%. Salīdzinot 2010.gada pirmo pusgadu ar otro, par 56% pieaudzis to cilvēku skaits, kas ceļojumu pirkuši Letasaviobiletes.lv.
Amadeus Latvija atklāj, ka, saskaņā ar dažādiem pētījumiem, on-line pārdošana ceļojumu sektorā turpinās pieaugt, tomēr nemazinot tradicionālo ceļojumu aģentūru lomu šajā nozarē. Tas būs saistīts ar interneta lietotāju dabisko pieaugumu. Uz 2010. gada 30.jūniju, saskaņā ar Internet World Stats datiem, Latvija ar 67.8% interneta lietotāju ierindojas 12.vietā Eiropas Savienībā. Mēs esam aiz Igaunijas (75.1%), bet virs Lietuvas (59.3%). Interesanti, ka pēdējo desmit gadu laikā (2000.-2010.) Latvija ir piedzīvojusi visstraujāko interneta lietotāju pieaugumu Eiropas Savienībā – 902.3% (Igaunija 164.5% un Lietuva 834.9% ). Turpmāk kāpums vairs nebūs tik straujš, bet stabils 7-8% robežās.
Analizējot Letasaviobiletes.lv klientu izvēli attiecībā uz galamērķiem, ir piedzīvotas krasas izmaiņas. Ja „treknajos gados” pieprasītākie galamērķi bija Londona, Parīze, Barselona un Berlīne, kas bija lielākoties populāri atpūtas galamērķi Eiropā, tad līdz ar krīzes iestāšanos par populārākajiem kļuvuši biznesa galamērķi: Maskava, Stokholma un Kijeva. Tūrisma aģentūras Kolumbs direktore Kitija Reinfelde to skaidro ar faktu, ka arvien vairāk biznesa ceļotāju izmanto interneta priekšrocības, tādējādi taupot laiku un līdzekļus.
Atšķirībā no aviokompāniju interneta veikaliem, Kolumba interneta veikals piedāvā salīdzināt, izvēlēties un rezervēt visas aviokompānijas vienuviet. Par priekšrocību Letasaviobiletes.lv klienti uzskata arī iespēju sākotnēji veikt tikai rezervāciju un pasūtījumu apmaksāt vēlāk, atbilstoši rezervācijas iegādes noteikumiem. Tas ļauj klientiem norezervēt vēlamo cenu, bet lēmuma pieņemšanu atstāt uz vēlāku laiku. Nenoliedzama priekšrocība Tūrisma aģentūras Kolumbs un Letasaviobiletes.lv klientiem ir iespēja par pasūtījumu saņemt konsultācijas un veikt apmaksu katru dienu līdz pat 22:00 vakarā, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās, pateicoties brīvdienu birojiem tirdzniecības centros Spice un Alfa. Neskatoties uz to, ka Letasaviobiletes.lv klienti veic pasūtījumus internetā, Tūrisma aģentūra Kolumbs vienmēr ir nodrošinājusi un nodrošinās augstu servisu un bezmaksas konsultācijas arī interneta klientiem.
Letasaviobiletes.lv ir tūrisma aģentūras Kolumbs interneta veikals. Tas sāka darbu 2005.gada 8. septembrī ar nosaukumu Ekolumbs.lv, kļūstot par pirmo on-line tūrisma aģentūru Latvijā. 2006. gada 23.maijā tika mainīts nosaukums, un nu jau vairāk kā četrus gadus Letasaviobiletes.lv ir viena no populārākajām Latvijas tūrisma aģentūru on-line rezervēšanas sistēmām.
Tūrisma aģentūra Kolumbs Latvijas tūrisma tirgū veiksmīgi darbojas jau 12 gadus un šobrīd ir otra lielākā trūsima aģentūra Latvijā. 2009.gada apgrozījums sasniedza 3,74 miljonus latu, operatīvie 2010.gada finanšu rezultāti liecina, ka uzņēmumam izdosies palielināt apgrozījumu par 15-20%.